Katarzyna Dąbrowska jako Thom Yorke w „Twoja twarz brzmi znajomo” [WIDEO]

/ 25 marca, 2019

Cieszący się niesłabnącą popularnością program „Twoja twarz brzmi znajomo” powrócił na antenę z kolejną edycją. W najnowszym odcinku mogliśmy między innymi obejrzeć, jak Katarzyna Dąbrowska śpiewa utwór „CreepRadiohead.

Katarzyna Dąbrowska to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także piosenkarka. Znana jest między innymi z seriali oraz filmów, ale także z Teatru Współczesnego, gdzie ostatnio zagrała w sztuce „Zbrodnie sercaBetha Henleya.

A oto jej występ z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Program „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym znane postacie polskiej sceny wcielają się w słynnych piosenkarzy i piosenkarki cieszy się nieprzemijającą popularnością. Do tej pory mogliśmy podziwiać między innymi Krzysztofa Antkowiaka, znanego z przeboju „Zakazany owoc”, w roli Briana Johnsona z AC/DC, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a, a Mariusz Ostrowski zaprezentował się w roli np. Rogera Watersa czy Grzegorza Ciechowskiego. Dużym echem odbił się występ Sławomira Zapały, znanego z solowej działalności w stylu, który sam określa mianem rock-polo, który wcielił się we Freddiego Mercury’ego i brawurowo wykonał „We Are The Champions”. Jego występ na swoim Facebooku docenił sam Brian May.

%%REKLAMA%%

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także