Kelly Osbourne: Powrót „The Osbournes” jest bliski

/ 15 listopada, 2019

The Osbournes” był reality show nadawanym przez MTV, który pokazywał prywatne życie Ozzy’ego Osbourne’a i jego rodziny. Czy może on niedługo powrócić? Jest taka szansa.

Posłuchaj utworu zapowiadającego nową płytę Ozzy'ego Osbourne'a

Kelly Osbourne przyznała w „RealityTV”:

Nie przesadzę, jeśli powiem, że rok w rok co trzy miesiące ktoś oferuje nam powrót, ale za każdym razem odmawiamy. Teraz dostaliśmy kolejną ofertę i jesteśmy najbliżej jej zaakceptowania. Nie wiem jednak jeszcze czy ją przyjmiemy. Musimy troszczyć się jeszcze o inne osoby. Mój brat ma trójkę dzieci. Czy powinny brać w tym udział póki są zbyt małe, żeby o tym samemu zadecydować?

W niedawnym wywiadzie dla „Metal Hammera” Ozzy Osbourne przyznał, że nienawidził tego serialu:

Jeśli ktoś ci oferuje kupę kasy za to, żebyś wystąpił w telewizji, musiałbyś być tłumokiem, żeby odrzucić taką ofertę.

Myślałem, że to będzie bułka z masłem, ale pomyśl o tym, że ekipa telewizyjna będzie mieszkać w twoim domu przez trzy lata i zastanów się, jak z tym byś się czuł. Czułem się jak pieprzony szczur w laboratorium.

Doznałem załamania nerwowego, bo nie mogłem się zrelaksować. Nawet gdy szedłem się odlać, miałem paranoję, że będzie tam kamera.

Ale nie wstydzę się tego. Był to wielki przebój.

%%REKLAMA%%

Ozzy Osbourne aktualnie planuje wydanie nowego albumu studyjnego, a także powrót na scenę. Wiosną 2020 roku wyruszy w amerykańską trasę razem z Marilynem Mansonem, a pod koniec 2020 roku odbędą się europejskie koncerty z Judas Priest, które miały odbyć się w tym roku, ale zostały odwołane z powodu choroby Ozzy’ego.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także