K.K. Downing powróci do Judas Priest? Rob Halford odpowiada

/ 26 sierpnia, 2019

K.K. Downing opuścił Judas Priest w 2011 roku i na niemal dekadę zerwał ze sceną. Ostatnio jednak powrócił na scenę. Czy możliwe jest, że powróci też do Judas Priest?

Zapytany został o to Rob Halford. Jak podaje „Sleaze Roxx” wokalista odparł:

To bardzo nacechowane emocjonalnie pytanie. To tak, jakby zapytać, dlaczego Ace nie powrócił do Kiss. Stanie się, co się ma stać. Wiem, że to mglista odpowiedź. Chcę być szczery, jak to jest tylko możliwe. Szczerość jest bardzo ważna w życiu i nie chciałbym wysyłać sprzecznych informacji.

11 sierpnia podczas Bloodstock Open Air pojawili się Ross „The Boss” Friedman oraz K.K. Downing. Dla tego drugiego był to sceniczny powrót po niemalże dekadzie, kiedy to zagrał ostatni koncert z Judas Priest.

O zdanie na temat występu legendarnego gitarzysty zapytany został Richie Faulkner, obecny członek Judas Priest, który był następcą K.K. Downinga. Pytanie zadał mu jeden z fanów na Twitterze – oto jego odpowiedź:

Tak [widziałem ten występ] i uważam, że wyglądał i brzmiał świetnie. Dobrze ponownie zobaczyć go w miejscu, do którego przynależy, czyli na scenie.

Jeszcze przed koncertem K.K. Downing przyznał, że cieszy się na sceniczny powrót:

Jestem zachwycony i naprawdę nie mogę się doczekać, żeby wraz Rossem przywitać naszych fanów ze sceny. Dla mnie, jak wiadomo, będzie to powrót po zdecydowanie zbyt długiej nieobecności, dlatego mam nadzieję zobaczyć sporo znajomych twarzy podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Prawdziwy metalowiec dla prawdziwych metalowców podczas najlepszego metalowego festiwalu w Wielkiej Brytanii.

%%REKLAMA%%

Na Bloodstock Open Air 2019, który odbył się między 8 a 11 sierpnia, zagrali między innymi: Sabaton, Anthrax, Scorpions, Dimmu Borgir, Anthrax, Cradle of Filth, Children of Bodom czy Parkway Drive.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także