The Australian Pink Floyd Show zagrają koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 26 sierpnia, 2019

The Australian Pink Floyd Show na jedynym koncercie w Polsce. Zespół wystąpi 25 lutego w Tauron Arena Kraków w ramach nowej trasy „All That You Feel 2020 World Tour”. Bilety trafią do sprzedaży w najbliższą środę, 28 sierpnia, o godzinie 10:00.

The Australian Pink Floyd Show – ceny biletów:

  • Płyta I kat. (siedzące) – 195 PLN
  • Płyta II kat. (siedzące) – 165 PLN
  • Sektory I kat. – 195 PLN
  • Sektory II kat. – 185 PLN

Cennik obejmuje bilety kupione w przedsprzedaży. 

Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, w 2020 roku The Australian Pink Floyd Show powróci z trasą „All That You Feel 2020 World Tour”, podczas której zespół zaprezentuje wszystkie te kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla fanów Floydów na całym świecie.

%%REKLAMA%%

Będzie to niezwykła przekrojowa podróż przez twórczość Floydów od płyty „Ummagumma" po „The Division Bell", podczas której Aussie Floydzi z jeszcze większym oddaniem zaangażują się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i oddadzą hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także