Kolejne duże nazwiska w obsadzie głośnego filmu Quentina Tarantino

/ 7 czerwca, 2018

Wiadomo już oficjalnie, że w filmie „Once Upon a Time in Hollywood” przygotowywanym przez Quentina Tarantino zagrają: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth oraz Margot Robbie (jako Sharon Tate). Mimo tak wielu głośnych nazwisk i aktorskich talentów, właśnie poinformowano o poszerzeniu obsady o kolejnych znanych i cenionych, a są nimi: Dakota FanningDamian Lewis oraz Luke Perry.

Lady Gaga i Bradley Cooper w zapowiedzi filmu „Narodziny gwiazdy”

Wciąż nie wiemy jednak, kto zagra Romana Polańskiego, ale dość głośno mówi się, że będzie to młody polski aktor, jednak wciąż nie poznaliśmy jego nazwiska. Film „Once Upon A Time In Hollywood” ma trafić na ekrany kin 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę morderstw Mansona.

Bliski „Pulp Fiction”

Jakiś czas temu reżyser „Once Upon A Time In Hollywood”, Quentin Tarantino, opowiedział, jak z jego perspektywy wyglądają prace nad filmem:

Filmowi temu będzie prawdopodobnie najbliżej ze wszystkich moich filmów do „Pulp Fiction”. Przygotujemy najlepszą plejadę gwiazd od czasu Paula Newmana i Roberta Redforda. Wszystko robimy w ścisłej tajemnicy, ale mogę powiedzieć, że akcja „Once Upon a Time in Hollywood” toczy się w 1969 roku, u szczytu hipisowskiej rewolucji, więc ulica po ulicy, osiedle po osiedlu zmienimy Los Angeles w Hollywood z 1969 roku.

Odgrywający jedną z głównych ról, DiCaprio, powiedział natomiast:

Trudno opowiadać o filmie, którego jeszcze nie zrobiliśmy, ale przeczytałem scenariusz i jest on jednym z najbardziej niesamowitych, jakie mi było dane widzieć. Zrobimy co w naszej mocy, by ten film był fantastyczny.

Historia morderstwa Sharon Tate i jej przyjaciół w domu Romana Polańskiego, zostanie opowiedziana z perspektywy dwóch głównych bohaterów. 

Akcja dzieje się w Los Angeles w 1969 roku, u szczytu hippisowskiego Hollywood. Dwiema głównymi postaciami są Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), była gwiazda westernowego serialu i jego wieloletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt). Obaj walczą o przetrwanie w Hollywood, które zmienia się nie do poznania. Ale Rick ma bardzo sławną sąsiadkę, Sharon Tate.

– możemy przeczytać w informacji prasowej.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także