Komentarz przedstawiciela byłego perkusisty Guns N' Roses w sprawie samookaleczenia

/ 29 czerwca, 2019

W czwartek wieczorem amerykański serwis TMZ.com poinformował, że Steven Adler trafił do szpitala i został poddany leczeniu z powodu „niezagrażających życiu” ran kłutych brzucha. Podano też, że w sprawę nie była zaangażowana inna osoba. Natychmiast podniosły się pytania, czy nie była to próba samobójcza byłego perkusisty Guns N’ Roses.

Steven Adler (eks Guns N' Roses) trafił do szpitala

Głos w tej sprawie zabrał przedstawiciel Stevena Adlera. W wywiadzie dla „TMZ” zapewnił, że nie była to próba samobójcza, tylko zwykły wypadek. Dodał też, że rana jest „niewielka i powierzchowna”. Nie chciał jednak udzielić szczegółów na temat, w jaki sposób doszło do tego wypadku. Dodał natomiast, że Adler planuje powrócić na scenę już 12 lipca w Las Vegas.

Nowa płyta Guns N’ Roses w drodze?

O tym, że Guns N’ Roses mają zamiar wrócić do studia mówiło się już od jakiegoś czasu. Teraz przypuszczenia zaczęły się materializować, a Slash udzielił kolejnych informacji na ten temat.

W rozmowie z „Rock Cellar” Slash powiedział:

Axl od pewnego czasu pracuje nad nowym materiałem. Jeśli się za niego zabierzemy powinno wystarczyć na całą płytę.

Dopiero się za to zabraliśmy, więc trudno powiedzieć, co z tego wyjdzie. Wszyscy mają jakieś demówki, każdy ma jakieś piosenki. Teraz pozostała tylko kwestia nad nimi przysiąść.

%%REKLAMA%% 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także