Rammstein pokazuje, jak nakręcił teledysk „Radio” [WIDEO]

/ 29 czerwca, 2019

Radio” to drugi teledysk promujący wydaną w maju tego roku płytę zespołu Rammstein. Jak przystało na produkcje firmowane przez niemiecki zespół, także i tutaj klip został zrobiony z klasą i bardzo kreatywnie. Teraz możemy zajrzeć za kulisy tej produkcji.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć przed koncertem Rammstein w Polsce

Rammstein udostępnił na swoim kanale film zza kulis powstawania teledysku „Radio”. Możecie obejrzeć go poniżej.

Rammstein jest w trakcie europejskiej trasy promującej wydany w maju tego roku album „Rammstein”. Grupa już 24 lipca wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Cały koncert został wyprzedany, ale jeśli ktoś nie zdążył z zakupem biletu, mamy dla niego dobrą wiadomość. Rammstein zagra w Polsce ponownie, 17 lipca 2020 roku, tym razem na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Bilety w sprzedaży od piątku 5 lipca od 11:00 (lokalnego czasu) wyłącznie na eventim.com/rammstein.

Członkowie fanklubu Rammstein „LIFAD” będą mogli zakupić bilet od środy 3 lipca do czwartku 4 lipca do godziny 11:00.

Ponieważ ilość biletów zarezerwowanych dla LIFAD jest ograniczona, nie ma gwarancji, że każdy członek LIFAD zakupi bilety w przedsprzedaży.

%%REKLAMA%%

Bilety podlegają personalizacji w zależności od kraju (na koncertach w Polsce wszystkie bilety są spersonalizowane). „Spersonalizowany” oznacza, że jest przypisany do osoby wymienionej na bilecie. W Polsce jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także