Koncert Die Ärzte w Polsce przeniesiony

/ 15 lutego, 2019

Die Ärzte mieli wystąpić w Polsce 16 maja 2019 roku w warszawskim klubie Proxima. Bilety na koncert wyprzedały się natychmiastowo i wiele osób wciąż wykazywało zainteresowanie tym koncertem. Organizatorzy postanowili przenieść więc występ do warszawskiego klubu Progresja. Jednocześnie do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów. Data koncertu pozostaje bez zmian.

Die Ärzte powstali ponad 30 lat temu w zachodniej części Berlina i wyrósł z tamtejszej sceny punkowej. Debiutował płytą „Debil” w 1984 roku, a obecnie mają na koncie ponad trzydzieści krążków, w tym 12 albumów studyjnych. To jeden z najbardziej uznanych i popularnych w Niemczech zespołów, a międzynarodową popularność zdobyli m.in. dzięki utworom takim jak „Männer sind Schweine” czy „Schrei nach Liebe”. Są zdobywcami niezliczonej ilości nagród, w tym MTV Music Award.

%%REKLAMA%%

Trio z Berlina ma w Niemczech status wręcz kultowy – na ich koncerty przychodzą całe rodziny, a zespół ma tysiące fanów. Die Ärzte znani są ze swojego poczucia humoru, punkrockowej energii i ironicznych tekstów, a sami siebie określają mianem Die Beste Band der Welt, czyli po prostu najlepszym zespołem na świecie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także