Korn wyda album z coverami?

/ 6 maja, 2020

Gitarzysta Korn w wywiadzie dla „Metal Hammera” przyznał, że pomysł nagrania płyty z coverami funkcjonuje od dłuższego czasu. Problemem był jednak menedżer, który zawsze odradzał im nagranie takiego wydawnictwa, a także fakt, że zawsze brakowało im czasu. Jednak teraz, w czasie społecznej izolacji, może w końcu uda się zrealizować te plany.

Poniżej wypowiedź Briana „Heada” Welcha:

Mam nadzieję [że wydamy płytę] – mamy już gotowe cztery czy pięć coverów, musimy więc przygotować resztę, żeby był z tego cały album. Planujemy to zrobić (…) Mamy naprawdę dobre covery, potrafimy je nagrywać. Liczę, że któregoś dnia ujrzą one światło dzienne.

Gitarzysta przyznał, że nagrywanie coverów sprawia wszystkim wiele radości, dlatego zależy im na ich publikacji. Podał przykład ich interpretacji „Another Brick in the Wal” Pink Floyd, która spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów:

Studyjną dyskografię Korn zamyka album „The Nothing”, który miał swoją premierę w 2019 roku.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także