Tom Morello mówi, dlaczego Metallica nie miałaby dziś szans zaistnieć

/ 6 maja, 2020

Tom Morello w wywiadzie dla brytyjskiego „Metal Hammera” przyznał, że w dzisiejszych czasach przemysł muzyczny przestał istnieć, a co za tym idzie nie ma możliwości wykreowania nowych gwiazd na miarę Metalliki czy Rage Against The Machine.

Tom powiedział:

Jeśli dziś pojawiłaby się nowa Metallica czy nowy Rage Against The Machine, nie mamy możliwości, żeby wepchnąć je ludziom do gardeł na całym świecie, jak 20 czy 25 lat temu. Dzisiaj dystrybucja muzyki jest bardziej demokratyczna. Ty, ja, facet z ulicy możemy nagrać płytę na telefon, a potem umieścić ją na swoim Facebooku.

%%REKLAMA%%

Rage Against The Machine ogłosił pierwszą od lat trasę koncertową. Niestety, koncerty, które miały ruszyć już niebawem musiały zostać przełożone ze względu na ograniczenia nałożone przez wirusa. Na chwilę obecną aktualne są jednak koncerty począwszy od sierpnia 2020, a co za tym idzie także koncert w Krakowie, który ma odbyć się 10 września.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także