Joe Perry mówi, czy Aerosmith szybko powróci do koncertowania

/ 5 maja, 2020

Gitarzysta Aerosmith twierdzi, że obecna sytuacja wyłączyła rynek koncertowy na czas nieokreślony. Czy spodziewa się, że jego zespół powróci na scenę, jak tylko to będzie możliwe?

W wywiadzie dla „WBUR” Joe Perry powiedział:

Jeśli koncerty powrócą – a wątpię w to – nie będziemy ryzykować. Nie chcemy brać na siebie odpowiedzialności i być tymi, którzy będą mówić ludziom: „Możecie przyjść, zaryzykujcie, załóżcie maski i bawcie się dobrze”.

Nie wyobrażam sobie pięciu tysięcy ludzi w hali czy teatrze. Wirus może się zbyt łatwo rozprzestrzenić. Jest zbyt wiele niewiadomych. Gdyby zaczęli otwierać [hale koncertowe] bardzo bym się zdziwił. Nie ma sensu zamykać wszystkiego, ale ludzie muszą się dystansować społecznie, nosić rękawiczki i maski. Uważam, że ludzie powinni korzystać ze zdrowego rozsądku.

%%REKLAMA%%

Joe Perry miał w tym roku dwukrotnie wystąpić w Polsce – raz z zespołem Aerosmith a raz z Hollywood Vampires, który współtworzy z Alice Cooperem i Johnnym Deppem.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także