„Koszmar minionego lata” nie doczeka się kontynuacji. Amazon kasuje serial

/ 10 stycznia, 2022

Jednego sezonu doczekał się reboot filmowego hitu „Koszmar minionego lata”. Amazon Prime zrezygnował z nagrania 2. sezonu.


W ubiegłym roku na platformie Amazon Prime Video zadebiutował serial „Koszmar minionego lata”. Była to adaptacja powieści Lois Duncan oraz filmu z 1997 roku z Jennifer Love Hewitt o tym samym tytule. Produkcja zebrała mieszane recenzje i nie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, na jakie liczyła platforma streamingowa, dlatego właśnie zdecydowano, iż nie powstanie 2. sezon serialu. „Koszmar minionego lata” został oficjalnie skasowany.

W produkcji pojawili się Madison Iseman, Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso czy Fiona Rene i była ona skierowana do młodych dorosłych. Warto nadmienić, że choć tytułem nawiązywała do wspomnianych wcześniej, bardzo popularnych dzieł, jedynie na nich bazowała. Twórcy chcieli opowiedzieć historię w nowych okolicznościach i na nowych warunkach. Jak się okazuje, nie wyszło im to najlepiej.

Amazon Prime ma ponoć skupiać się obecnie nad innym projektem – „The Summer I Turned Pretty”, czyli serialowej adaptacja powieści Jenny Han („Do wszystkich chłopców, których kochałam”). Więcej informacji na temat produkcji pojawi się w najbliższym czasie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także