Kraftwerk już dziś

/ 19 września, 2008
Już dziś odbędzie się pierwszy z trzech koncertów Kraftwerk w naszym kraju. Kolejne dwa zaplanowane sią na jutro i po jutrze. Koncerty legendarnej niemieckiej formacji w hali ocynowni Huty ArcelorMittal w Krakowie, kończą tegoroczny festiwal Sacrum Profanum. Ponieważ kilka dni temu formacja wystąpiła w Dublinie, wiemy już jakiego zestawu utworów najprawdopodobniej możemy się podziewać podczas „naszych” koncertów:
 
The Man Machine
Planet Of The Visions czyli remix Expo 2000
Numbers
Computer World
Pocket Calculator
Tour De France 2003
Tour De France
Vitamin
Autobahn
Computer Love
The Model
Neon Lights
Showroom Dummies
Radioactivity
Trans-Europe Express

The Robots

Elektro Kardiogramm
Aerodynamik
Music Non Stop

 
A oto kilka praktycznych informacji od organizatora dla osób wybierających się na koncerty ekipy z Dusseldorfu:
 
1. Widzowie zobligowani są dotrzeć pod główną bramę wejściową na teren Huty ArcelorMittal (brama nr 1) we własnym zakresie. Wstęp na koncert możliwy będzie jedynie przez tę bramę.
2. Dla uczestników koncertu Kraftwerk nie są przewidziane żadne specjalne miejsca parkingowe przy wejściu na teren zakładu. Czynny będzie strzeżony parking przy al. Solidarności, przy pętli autobusowej.
3. Wpuszczanie widzów rozpocznie się ok. godz. 20.00.
4. Po wejściu na teren huty, widzowie będą transportowani autobusami pod halę, w której odbywać się będzie koncert.
6. Na całym terenie Huty ArcelorMittal obowiązuje zakaz fotografowania. Zakaz fotografowania dotyczy w szczególności koncertu. Zabronione jest wnoszenie na widownie sprzętu fotograficznego, przedmiotów niebezpiecznych, napojów w szklanych butelkach, alkoholu. W razie potrzeby, skorzystać można będzie z depozytu, umiejscowionego w hali w pobliżu wejścia. Na terenie koncertu obowiązuje całkowity zakaz palenia.
7. Wewnątrz hali, do każdego z sektorów prowadzić będzie osobny, oznakowany korytarz. W razie sytuacji awaryjnej, dostępnych jest osiem podświetlonych wyjść ewakuacyjnych.
8. Po zakończeniu koncertu, uczestnicy przewiezieni zostaną pod bramę główną kombinatu autobusami, które następnie po przewiezieniu ostatnich widzów z hali koncertowej, będą wykorzystane w miarę potrzeb do rozwożenia uczestników koncertu w głównych kierunkach miasta

mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także