Kreator, Lamb Of God i Power Trip w Polsce. Bilety trafiły do sprzedaży

/ 6 września, 2019

Zespoły Kreator, Lamb Of God i Power Trip ogłosiły wspólną europejską trasę koncertową pod hasłem State Of Unrest. Trasa rozpocznie się 27 marca w Sztokholmie, a zakończy 19 kwietnia w Brukseli. 2 kwietnia 2020 roku zespoły te zagrają w Tauron Arenie w Krakowie

Bilety na koncert właśnie trafiły do sprzedaży. Wejściówki obejmujące miejsca stojące dostępne są za 159 zł, natomiast miejsca siedzące za 169 zł. Jedne i drugie znaleźć można między innymi na eventim.pl. 

Zespół Kreator powstał w 1982 roku w Essen w Niemczech Zachodnich, jego współzałożycielem jest wokalista i gitarzysta Mille Petrozza, która zagrał na wszystkich albumach grupy. Należy do najważniejszych niemieckich zespołów thrashmetalowych w historii. Na swoim koncie mają 14 studyjnych albumów, najsłynniejsze z nich to: „Pleasure To Kill” (1986), „Terrible Certainty” (1988) oraz „Extreme Aggression” (1989). Ich dyskografię zamyka krążek zatytułowany „Gods Of Violence”.

Lamb Of God niedawno rozstał się z perkusistą. Chris Adler zaprzestał koncertowania z zespołem już rok temu, gdyż musiał poddać się rehabilitacji po wypadku motocyklowym, jakiego doznał. Jego miejsce zajął Art Cruz, który teraz został oficjalnie nowym perkusistą Lamb Of God.

%%REKLAMA%%

Chris Adler grał na perkusji w Lamb Of God od samego początku istnienia grupy, która wówczas funkcjonowała jeszcze pod nazwą Burn The Priest.

Ostatni album Lamb Of God z premierowym materiałem ukazał się w 2015 roku pod tytułem „VII: Sturm und Drang”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także