Ozzy Osbourne zaśpiewał w nowym utworze Post Malone. Posłuchaj [AUDIO]

/ 6 września, 2019

Hollywood’s Bleeding” to najnowszy album popularnego rapera Post Malone. Znalazła się na nim piosenka „Take What You Want”, w której gościnnie zaśpiewali Ozzy Osbourne i Travis Scott. Album dzisiaj ma swoją premierę.

Ozzy Osbourne miał zaśpiewać na płycie Budki Suflera

Poniżej możecie wysłuchać „Take What You Want”.

Post Malone należy do najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. 24-letni artysta zadebiutował w 2016 roku albumem „Stoney”, który dotarł do 4. miejsca notowania „Billboard”, pokrywając się w USA trzykrotną platyną. Jego drugi album, „Beerbongs & Bentleys” z 2018 roku dotarł na szczyt list przebojów w wielu krajach i również dorobił się multiplatynowego statusu. W tym roku Post Malone był jedną z gwiazd Live Festival w Krakowie.

%%REKLAMA%%

Mijający rok był bardzo trudny dla Ozzy’ego Osbourne’a. Artysta niedawno podzielił się swoimi doświadczeniami w rozmowie dla radia SiriusXM:

To był jeden z najbardziej popieprzonych okresów w moim życiu. W styczniu złamałem kręgosłup, przeszedłem zapalenie płuc i miałem dwa zakrzepy. Oględnie mówiąc był to obfitujący w wydarzenia rok. Dużo przecierpiałem.

Grałem pożegnalną trasę, szło świetnie, śpiewałem lepiej niż zwykle i byłem bardzo szczęśliwy. Udałem się do domu na krótką przerwę i doznałem infekcji w dwóch palcach. Bóg raczy wiedzieć, skąd się wzięła. Wyzdrowiałem, dałem noworoczny koncert w Los Angeles. Był to ostatni koncert jaki zagrałem, bo w lutym, gdy szedłem do łazienki straciłem równowagę i runąłem niczym tona cegieł.

W następstwie wypadku Ozzy musiał przejść operację kręgosłupa:

Podczas operacji przecięli mi nerwy i wszystko się spierdoliło. Nie mogę utrzymać równowagi, a moje prawe ramię jest ciągle zimne.

Nie potrafię opisać jaki czułem się bezradny. Musiałem korzystać z balkonika, żeby iść się wysikać. Całą dobę byłem pod opieką pielęgniarek. Sam pobyt w szpitalu potrafi doprowadzić do szaleństwa. Na szczęście nie doznałem paraliżu. Inaczej nie byłoby mnie już teraz. Skoczyłbym z dachu. Albo spadł z dachu. Mniejsza z tym.

Pielęgniarka powiedziała mi, że muszę na siebie uważać, bo mam zakrzepy w nogach. To przerażające. Między czterdziestką a siedemdziesiątką czułem się dobrze i nagle wszystko się zawaliło.

Ozzy Osbourne planuje wrócić na scenę na początku 2020 roku, grając trasę z Judas Priest.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także