Kreator publikuje teledysk do „Totalitarian Terror”

/ 27 stycznia, 2017

Niemieccy metalowcy z zespołu Kreator opublikowali swoje czternaste długogrające wydawnictwo 27 stycznia tego roku. Album, któremu bliżej przyjrzeliśmy się w styczniowym „Teraz Rocku”, porównywany był do szczytowych osiągnięć słynnego zespołu. Wydawnictwo promowane jest przez kilka teledysków, a do tego grona dołączył właśnie oficjalny klip nagrany na potrzeby utworu „Totalitarian Terror”.

Kup bilet na koncert zespołów Kreator, Sepultura, Soilwork i Aborted

Kreator – „Totalitarian Terror”:

Lider zespołu Kreator, Miland „Mille” Petrozza, tak na łamach „Teraz Rocka” mówił o najnowszym wydawnictwie zespołu:

Niełatwo jest pracować nad płytą po czymś tak dobrym, jak „Phantom Antichrist”, ale w moim mniemaniu daliśmy radę. Stworzyliśmy coś świeżego i ekscytującego. Przede wszystkim ekscytującego nas. Uważam jednak, że fani Kreatora będą mieli podobne odczucia. (…) Zawsze mamy taki cel: dać z siebie wszystko. Nie chcemy konkurować z naszą historią, tylko tworzyć coś wedle nas ciekawszego, innego, intrygującego. (…) Naszą nową muzykę nazwałbym wykręconym thrashem.

Poza Mille, nad płytą „Gods of Violence” pracowali gitarzysta Sami Yli-Sirniö, basista Christian „Speesy” Giesler oraz perkusista Jürgen „Ventor” Reil.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także