„Krzyk 5”. David Arquette w obsadzie nowej odsłony kultowej serii horrorów

/ 19 maja, 2020

O pracach nad „Krzykiem 5” mówi się od kilku miesięcy. Poinformowano między innymi, że nad filmem pracować będą Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, których znamy chociażby z filmu „Zabawa w pochowanego”. Producentem wykonawczym ma być natomiast Kevin Williamson, czyli scenarzysta poprzednich części.

Teraz kolejna dobra informacja dla fanów serii – w „piątce” zagra David Arquette, który w czterech poprzednich częściach wcielał się w postać szeryfa Dewey’a Rileya.

Jestem podekscytowany, że zagram Dewey’a ponownie i zjednoczę się z moją „Krzykową” rodziną – nową i starą. „Krzyk” jest wielką częścią mojego życia i – zarówno z myślą o fanach, jak i o sobie – chcę uhonorować spuściznę Wesa Cravena.

Nieoficjalnie mówi się również, że w „Krzyku 5” ponownie zobaczymy Neve Campbell. Ta podobno jeszcze negocjuje swój kontrakt, ale wszystko jest na dobrej drodze.

%%REKLAMA%%

Kinowa seria filmów „Krzyk” zadebiutowała w 1996 roku i, jak już zostało wspomniane, doczekała się czterech odsłon. W tym uniwersum rozgrywał się również serial pt. „Krzyk”, który zadebiutował w 2015 roku i doczekał się trzech sezonów. Niedawno mówiło się, że seria ma być kontynuowana, ale na razie nie ma znamy żadnych konkretów.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także