„The Umbrella Academy”. Wiemy, kiedy drugi sezon serialu trafi na Netfliksa

/ 18 maja, 2020

W mediach społecznościowych pojawił się teaser drugiego sezonu „The Umbrella Academy”. Aktorzy występujący w produkcji przygotowali go – z powodu pandemii koronawirusa – we własnych domach. Dowiedzieliśmy się z niego przede wszystkim, że nowa odsłona serialu Netfliksa zadebiutuje na platformie 31 lipca tego roku. Sezon składał się będzie z dziesięciu odcinków.

Szczęśliwie przygotowanie drugiego sezonu „The Umbrella Academy” nie zostało storpedowane przez COVID-19, dlatego już za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się z premiery popularnego serialu. Poniżej wspomniany film promujący drugi jego sezon:

W drugim sezonie ponownie pojawią się między innymi Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan i inni. Za serial odpowiedzialny jest Steve Blackman.

%%REKLAMA%%

Przypomnijmy, że serial „The Umbrella Academy” powstał na podstawie komiksów o tym samym tytule, za które odpowiedzialny jest między innymi Gerard Way, wokalista zespołu My Chemical Romance.


REKLAMA

Trwa przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także