„Krzyk 6” z pełnym zwiastunem. Będzie krwawo! [WIDEO]

/ 20 stycznia, 2023

Twórcy zapowiadają, że nowy „Krzyk” będzie najbardziej brutalną i krwawą ze wszystkich dotychczasowych części filmu.


Ghostface, antagonista serii filmów „Krzyk”, powraca! W sieci pojawił się zwiastun szóstej odsłony tytułu, który towarzyszy miłośnikom kina grozy od 1996 roku. Tym razem twórcy, a są nimi Matt Bettinelli-Olpin oraz Tyler Gillett poinformowali, że będziemy mieli do czynienia z „najbardziej krwawą” ze wszystkich odsłon. „Krzyk 6” będzie miał swoją premierę 10 marca 2023 roku.

Właśnie zaprezentowano pełnoprawny zwiastun filmu:

W filmie zagrają Jenna Ortega, Dermot Mulroney, Liana Liberato, Melissa Barrera czy Courtney Cox. Warto wspomnieć, że będzie to pierwsza odsłona, w której nie pojawi się Neve Campbell, zdecydowanie najbardziej znana aktorka związana z popularną serią filmów grozy. Poszło, jak to zwykle bywa, o pieniądze.

Pierwszy film światło dzienne ujrzał w 1996 roku i okazał się dużym sukcesem. Na tyle dużym, że w latach 1997-2011 ukazały się trzy kolejne odsłony. Do uniwersum powrócono w 2022 roku, gdy premierę miał film zatytułowany po prostu „Krzyk”. W nim Neve Campbell jeszcze się pojawiła. Bezpośrednią kontynuacją historii Ghostface’a będzie zatem zapowiedziany właśnie „Krzyk 6”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także