Kto zagra na Pol'and'Rock Festival 2020? Decyzja należy do Ciebie!

/ 24 marca, 2020

Wyjątkowo w tym roku nie odbędą się eliminacje na żywo, a o tym, kto dołączy do składu Pol’and’Rock Festivalu 2020, zdecydują fani w specjalnym głosowaniu.

Z powodu utrzymującego się zagrożenia epidemiologicznego zdecydowaliśmy się o rezygnacji z przesłuchań zespołów na koncertach na żywo. Artyści zaproszeni do koncertowej części Eliminacji biorą udział w internetowym plebiscycie i to on wyłoni zespoły, które otrzymają możliwość wystąpienia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

– napisano na stronie festiwalu.

Do składu imprezy dołączy pięciu wykonawców, którzy otrzymają najwięcej głosów. O rozkładzie wykonawców według scen zdecyduje jury. Organizatorzy dają sobie również możliwość przyznawania „dzikich kart”. Więcej informacji na stronie Pol’and’Rock Festivalu.

%%REKLAMA%%

Pol’and’Rock Festival 2020 odbędzie się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród ogłoszonych wykonawców są między innymi: Static-X, Clutch, Dropkick Murphys, While She Sleeps, Tagada Jones, Jinjer, Death Angel, Dirty Shirt, King Gizzard & The Lizard Wizard i Pidżama Porno.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także