Pectus i Kayah wspominają twórczość Wojciecha Młynarskiego [WIDEO]

/ 24 marca, 2020

„Przejazdem” to muzyczna interpretacja słów Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu zespołu Pectus , który wsparty został przez Kayah. 26 marca, Wojciech Młynarski obchodziłby swoje 79. urodziny. W ramach uczczenia pamięci o tym wybitnym polskim poecie artyści prezentują teledysk, który nagrany był jeszcze w zeszłym roku.

Singiel stał się częścią albumu „Kobiety/Wojciech Młynarski”, który miał swoją premierę w listopadzie ubiegłego roku. Już teraz możemy obejrzeć piękny obrazek do tej piosenki, zrealizowany przez braci Węgrzyn:

Wojciech Młynarski to wybitny polski poeta, tekściarz, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej. Satyryk, uważny obserwator rzeczywistości, artysta kabaretowy. W wielu kręgach uznawany za najwybitniejszego twórcę tekstów w powojennej historii kabaretu literackiego w Polsce. Jego twórczość pozostaje ponadczasowa i choć pisana przed laty, sprawia że wciąż można się z nią utożsamić.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także