Kwietniowy „Teraz Rock” od środy w kioskach [ZAPOWIEDŹ]

/ 25 marca, 2018

Po wzięciu do rąk nowego „Teraz Rocka” szczególnie zadowoleni będą fani zespołu Metallica, ponieważ to właśnie słynnej amerykańskiej formacji poświęciliśmy kolejną już, 14-stronicową wkładkę. Od ostatniej – opublikowanej 15 lat temu – sporo działo się w zespole, dlatego postanowiliśmy podsumować ten ciekawy okres w jego funkcjonowaniu. Ponownie przyjrzeliśmy się, już z perspektywy czasu, starszym wydawnictwom, a także przypomnieliśmy historię najważniejszego metalowego wykonawcy w dziejach gatunku. A to wszystko przed koncertem, który Metallica zagra już 28 kwietnia w Krakowie!

Tony Iommi i Rob Halford będą współpracować?

Okładkę nowego „Teraz Rocka” zdobi natomiast Jack White, któremu poświęciliśmy obszerny artykuł. A skoro o dłuższych formach mowa, bohaterami naszych tekstów zostali również Kazik Staszewski, George Harrison, Joe Meek czy w końcu Marek Piekarczyk. Nie mniej ciekawie jest w wywiadach, ponieważ w kwietniowym „Teraz Rocku” znajdą się rozmowy z przedstawicielami takich zespołów jak Behemoth, A Perfect Circle, Editors, Cochise czy The Analogs.

Na łamach pojawi się kilka relacji z niezwykłych koncertów – zespołów Franz Ferdinand i Editors, a także Stevena Wilsona. Ponadto w numerze recenzje wszystkich najważniejszych rockowych wydawnictw, które ukazały się w ostatnich tygodniach, a także wiadomości ze świata ciężkich brzmień. To i znaczenie więcej w kwietniowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi już w najbliższą środę, 28 marca.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także