Kwietniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 28 marca, 2023

Depeche Mode, Life of Agony, Budka Suflera, RPWL, Steve Vai, Avatar, Skillet – to tylko niektórzy wykonawcy, o których piszemy w najnowszym „Teraz Rocku”.


10-stronicową wkładkę kwietniowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy formacji Life of Agony, która funkcjonuje z przerwani od 1989 roku, a niedawno odwiedziła Polskę. Jedni z czołowych przedstawicieli metalu alternatywnego wydali do tej pory sześć płyt, o których oczywiście – a także historii zespołu – przeczytacie we wkładce.

Dużo miejsce poświęciliśmy również zespołowi Depeche Mode, który wydał niedawno piętnasty w karierze album „Memento Mori”. Na nasze pytania dotyczące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości odpowiedział Martin Gore, jeden z dwóch członków legendarnej brytyjskiej formacji.

Skoro o wywiadach mowa, w kwietniowym „Teraz Rocku” ich oczywiście nie zabraknie. Przepytaliśmy również przedstawicieli takich zespołów jak: RPWL, Black Sabbath, Lordi, Avatar, Skillet, Budka Suflera, Homo Twist, Big Cyc czy Proletaryat. Nie mniej ciekawie jest w artykułach – w kwietniu przyszedł czas na przypomnienie sobie 1993 roku, niezwykle ciekawego w muzyce rockowej, a poza tym w piśmie znajdziecie teksty o Lynyrd Skynyrd, Samie Rifferze oraz Paula McCartneyu.

Nasi ludzie byli na kilku najciekawszych koncertach, które odbyły się w ostatnich tygodniach. W kwietniowym numerze znajdziecie relacje między innymi z występów VV, King Gizzard & the Lizard Wizard, Lamb of God, Gojira, Kahen czy z imprezy Prog Feast. Poza tym w piśmie znajdziecie recenzje najważniejszych wydawnictw, a także newsy ze świata rocka!

Kwietniowy „Teraz Rock” do sprzedaży trafi 29 marca!

KOMENTARZE

Przeczytaj także