Lady Gaga cierpiała na zespół stresu pourazowego po gwałcie. Szczere wyznanie artystki!

/ 7 stycznia, 2020

Nie od dziś wiadomo, że Ledy Gaga miała w przeszłości wiele problemów, które w dużej części wynikać mogły z faktu, że w wieku 19 lat została zgwałcona. Podczas spotkania w programie prowadzonym przez Oprah Winfrey opowiedziała, że cierpiała na PTSD, czyli zespół stresu pourazowego:

Zostałam zgwałcona, gdy miałam 19 lat. Z tego powodu cierpiałam na PTSD i aż do teraz nie poradziłam sobie z tą traumą. Nie miałam wtedy nikogo, kto mógłby mi pomóc; nie miałam terapeuty; nie miałam psychiatry; nie było lekarza, który byłby w stanie coś zrobić.

– wyznała szczerze Lady Gaga. I dodała:

Nagle stałam się gwiazdą, podróżowałam po całym świecie, chodziłam z pokoju hotelowego do garażu i wsiadałam do limuzyny, i nigdy nie poradziłam sobie z tą traumą.

Artystka zmaga się ze swoim problemem od 2005 roku, gdy została zgwałcona przez producenta muzycznego, którego tożsamości nigdy nie ujawniła. W późniejszych latach toczyła walkę się z wieloma problemami natury psychicznej – chodziła na terapię i korzystała z pomocy psychologa.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także