Pol'and'Rock Festival 2020 z pierwszą zagraniczną gwiazdą!

/ 6 stycznia, 2020

Na Facebooku Pol'and'Rock Festivalu pojawiła się właśnie informacja, że pierwszym zagranicznym wykonawcą, który zagra na Dużej Scenie, jest Dropkick Murphys. Grający folk punk zespół pochodzi z Bostonu i funkcjonuje nieprzerwanie od 1996 roku.

Zespół, który gra świetną muzykę i angażuje się społecznie w doskonałym stylu otwiera tegoroczne ogłoszenia line-up Pol’and’Rock Festival 2020.

– napisano w zapowiedzi.

Podczas ogłaszania, że Pol'and'Rock Festival odbędzie się również w 2020 roku, Jurek Owsiak wspomniał, że na scenie zobaczymy w Pidżamę Porno. Zatem to właśnie do polskiego wykonawcy dołączyła właśnie grupa Dropkick Murphys. Kolejne ogłoszenia wkrótce!

%%REKLAMA%%

Zeszłoroczny Pol’and’Rock Festival odbył się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na imprezie zagrali między innymi: Crossfaith, Horskh, Lordi, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także