Lady Gaga, Elton John i inni na nowej płycie The Rolling Stones

/ 14 września, 2023
fot. Mark Seliger


Zespół The Rolling Stones potwierdził, że na jego nowej płycie znajdzie się kilku słynnych gości.


20 października ukaże się najnowszy album The Rolling Stones zatytułowany „Hackney Diamonds”. Na nowym albumie znajdzie się dwanaście utworów. Większość została nagrana pod koniec zeszłego roku ze Steve’em Jordanem na perkusji.

Na nowym albumie The Rolling Stones usłyszymy też gości. W utworze „Sweet Sounds of Heaven” usłyszymy Steviego Wondera i Lady Gagę, w “Bite My Head Off” na basie zagrał Paul McCartney, a w „Live by the Sword” zagrał Elton John. W tym samym utworze na basie usłyszymy byłego basistę The Rolling Stones, Billa Wymana, a na perkusji zmarłego w 2021 roku Charliego Wattsa.

Grupa pracując z Andrew Wattem w roli producenta poczuła nagły przypływ weny. Na konferencji prasowej, która odbyła się na początku września Ronnie Wood wyjawił, że pomiędzy grudniem a lutym The Rolling Stones nagrali materiał, który pomieściłby się na dwóch płytach. W wywiadzie dla „The New York Times” Mick Jagger potwierdza:

Nie sądzę by to był ostatni album The Rolling Stones. Mamy prawie gotowe trzy czwarte kolejnego albumu.

Poniżej możecie obejrzeć klip do utworu „Angry”, w którym wystąpiła Sydney Sweeney („Euforia”, „Biały Lotos”, „Opowieści podręcznej”).

KOMENTARZE

Przeczytaj także