Lady Gaga i Bradley Cooper w remake'u filmu „Narodziny gwiazdy”

/ 25 kwietnia, 2018

Nowa wersja hollywoodzkiego przeboju „Narodziny gwiazdy” (org. „A Stars Is Born”) będzie już czwartą jego odsłoną – poprzednie pojawiały się kolejno w 1937, 1954 i 1976 roku. O stworzeniu remake’u poinformował Warner Bros. podczas panelu na ostatnim CinemaConie. Zaprezentowano również pierwszy trailer produkcji, który niestety nie trafił do sieci – był materiałem przygotowanym wyłącznie na wspomnianą imprezę.

Quentin Tarantino: Nowy film będzie najbliższy „Pulp Fiction”

Na CinemaConie pojawił się Bradley Cooper, który nie tylko wcieli się w postać Jacksona Maine'a, ale również zajmie się reżyserią nowej wersji „Narodzin gwiazdy”. Główną rolę kobiecą zagra natomiast słynna wokalistka Lady Gaga, która wcieli się w postać początkującej piosenkarki Ally. Jej talent dostrzeżony zostanie przez Maine’a – gwiazdę muzyki country. Między bohaterami zrodzi się płomienny romans, ale na drodze do ich szczęścia stanie szybko rosnąca popularność młodej piosenkarki.

Filmowa zapowiedź „Narodzin gwiazdy” nie trafiła do sieci, ale z relacji osób, które miały okazję ją zobaczyć wynika, że film jest niezwykle emocjonalny, a kluczową rolę w prezentacji historii odgrywa świetna muzyka. To było zamierzeniem twórcy filmu, który zdecydował, że większość scen muzycznych nakręconych zostanie wraz z publicznością.

Premiera filmu 28 września 2019 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także