Lady Pank prezentuje „Zimowe graffiti 2” [WIDEO]

/ 11 grudnia, 2017

10 listopada ukazał się album „Zimowe graffiti 2” zespołu Lady Pank. Muzycy z zespołu w najnowszym filmie rozpakowali wspomniany album i zachęcali fanów do kupna wydawnictwa.

Queens of the Stone Age zagrają w Warszawie

Zimowe Graffiti 2” jest kolejnym rozdziałem w bogatej dyskografii Lady Pank. Jest to 10 premierowych pastorałek autorstwa duetu Jan Borysewicz – Janusz Panasewicz. Za produkcję muzyczną odpowiada Wojciech Olszak, który charakterystyczne kompozycje i gitary Borysewicza ubrał w urokliwe, ciepłe, choć nietypowo świąteczne aranżacje wzbogacone o brzmienie fortepianu i saksofonu.

Dodatkową atrakcją tego albumu są wersje instrumentalne wszystkich piosenek, które znajdą się na bonusowej płycie w wersji deluxe. To specjalna gratka dla fanów talentu Jana Borysewicza, bowiem większość z tych utworów została wzbogacona o dodatkowe gitary.

W grudniowym „Teraz Rocku”, który dostępny jest w sprzedaży – w kioskach i na naszej stronie internetowej – znalazł się obszerny wywiad z Janem Borysewiczem, liderem Lady Pank, który opowiadał między innymi o płycie „Zimowe Graffiti 2”:

Ja potrafię się wyłączyć i nawet latem zrobić taką „zimową” płytę. To nie jest łatwe, ale na szczęście mam na tyle silną wyobraźnię, że się udaje. Myślę, że jest mi potrzebne dużo miłości, aby cokolwiek stworzyć, a w tej chwili mam tę miłość i to mnie napędza do tworzenia nowych rzeczy. Starałem się jednak, aby te numery nie były za mocne, grane zbyt rytmicznie… Nie zależało mi na tym „rockowym zębie”, miało być bardziej spokojnie, wyciszająco. To jest płyta idealnie pasująca do jesiennego i zimowego klimatu. 

– powiedział na łamach naszego pisma muzyk Lady Pank

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także