Lark z nowym singlem. Zobacz teledysk do utworu „Mesmerize me”!

/ 4 czerwca, 2024

Właśnie swoją premierę miał teledysk przygotowany na potrzeby singla „Mesmerize me”, który pochodzi z debiutanckiej płyty zespołu Lark.


Zespół Lark nieustannie promuje swój debiutancki album „Antarctica”, który wydany został 12 wrzenia 2023 nakładem Sliptrick Records. W sieci pojawił się właśnie teledysk przygotowany na potrzeby utworu „Mesmerize me”.

W zapowiedzi przeczytać możemy:

Trzeci singiel Lark „Mesmerize me” opowiada o tym, żeby bezrefleksyjnie nie ulegać niczyim manipulacjom, zawsze mieć własne zdanie, walczyć o siebie i swoje prawa.

Animowany teledysk do wspomnianego singla dostępny jest w serwisie YouTube. Za jego stworzenie odpowiada Michał Kwiatkowski:

O zespole Lark

Debiutancka płyta Lark ukazała się we wrześniu 2023 nakładem wytwórni Sliptrick Records. Album został bardzo dobrze przyjęty przez dziennikarzy w Polsce i całej Europie. W marcu i kwietniu 2024 Lark, jako gość specjalny, wziął udział we wspólnej trasie koncertowej z legendą polskiego heavy metalu, zespołem Hunter, z którym wspólnie zagrał 10 koncertów promujących ich debiutancki album.

Obecnie zespół koncentruje się na organizacji kolejnych działań promocyjnych oraz koncertów w Polsce, a wkrótce również w Europie. W przygotowaniu jest również kolejny album, a praca w studio rozpocznie się już od lipca. Jesień 2024 zapowiada się bardzo aktywna koncertowo, planowana jest także premiera nowego singla zapowiadającego drugą płytę zespołu. Na singlu pojawi się gość specjalny aż z Wielkiej Brytanii, ale będziemy jeszcze musieli chwilę poczekać, żeby dowiedzieć się więcej o szczegółach.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także