Zagraniczna gwiazda dołączyła do składu Open’er Festivalu 2024

/ 4 czerwca, 2024

Niedawno poznaliśmy nazwę czwartego headlinera imprezy, ale organizator nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Właśnie do składu Open’er Festivalu dołączyła kolejna gwiazda!


Niedawno dowiedzieliśmy się, że headlinerem ostatniego dnia Open’er Festivalu został Hozier. Na kilka tygodni przed rozpoczęciem imprezy organizator postanowił ponownie zaskoczyć.

Właśnie podano, że 6 lipca na scenie pojawi się inna zagraniczna gwiazda, Charli XCX.

Tuż po fenomenalnym, przygotowanym specjalnie na tegoroczne lato występie na Primaverze i zaledwie kilka dni przed premierą nowej płyty „Brat” – hołdu dla londyńskich imprez rave lat 90., z wielką radością witamy w line-upie ikoniczną artystkę, która nieustannie poszerza krajobraz współczesnej muzyki.

– napisano w zapowiedzi występu artystki.

Charli XCX na Open’erze! Tuż po fenomenalnym, przygotowanym specjalnie na tegoroczne lato występie na Primaverze i…

Opublikowany przez Open'er Festival Wtorek, 4 czerwca 2024

Wcześniej ogłoszeni wykonawcy to między innymi Dua Lipa, Doja Cat, Tom Morello, Kim Gordon, Loyle Carner, Masego, Sam Smith, Foo Fighters, Ashnikko, Maneskin, Kwiat Jabłoni, Zalewski, Zamilska i inni.

Open’er Festival 2024 odbędzie się w dniach od 3 do 6 lipca 2024 roku, oczywiście na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Bilety na imprezę wciąż dostępne są w sprzedaży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także