Lars Ulrich i Robb Flynn bawili się na amerykańskim koncercie Behemotha [FOTO]

/ 15 maja, 2022

Do niecodziennego spotkania doszło za kulisami wspólnego koncertu Arch Enemy i Behemotha w kalifornijskim Berkeley.


W mediach społecznościowych pojawiło się kilkanaście zdjęć, które dokumentują udział Larsa Ulricha (wraz z żoną Jessicą Miller) oraz Roba Flynna na koncercie zespołów Behemoth, Arch Enemy i Napalm Death. Wydarzenie miało miejsce 13 maja w kalifornijskim Berkeley.

Jessica Miller jest przyjaciółką wokalistki Arch Enemy, Alissy White-Gluz. Nergal, lider zespołu Behemoth, również wrzucił kilka zdjęć na swojego Instagrama – między innymi z muzykami Machine Head i Metalliki. Podpisał je:

Berkeley, to był nie tylko jeden z moich najlepszych koncertów na tej trasie, ale także jeden z najlepszych koncertów roku! @larsulrich, wielkie dzięki za całą energię i konstruktywne rozmowy. Ważne dla świata! Joe Huston @jaredmaceachern @robbflynn @chris.kontos – to była przyjemność gościć Was bracia.

Równie entuzjastycznie swój udział na koncercie (i na backstage’u) skomentował Robb Flynn:

Epickie spotkanie umysłów heavy-metalowych (i punkowych) wczoraj wieczorem. Lars, Michael Amott, Sharlee, Doyle, Chris Kontos. Rozmowy o wszystkich rzeczach związanych z metalem i punkiem, dyskusje o Judas Priest i Iron Maiden, świetna zabawa po koncercie Behemoth i Arch Enemy.

Poniżej kilka zdjęć dokumentujących wspomniane spotkanie:

Behemoth kilka dni temu zapowiedział premierę nowej płyty zatytułowanej „Opvs Contra Natvram”.


METALLICA „WYDANIE SPECJALNE” – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także