Lars Ulrich (Metallica) przybył na ślub w oryginalnym stroju [FOTO]

/ 11 września, 2018

Ślub Sujaya Jaswy i Eleni Greenwood odbył się w miniony weekend w San Francisco. Wśród zaproszonych gości na ceremonii znaleźli się też Lars Ulrich i jego żona Jessica Miller. Postanowili uczcić hinduskie pochodzenie pana młodego i ubrali się stosownie do okazji.

Metallica ujawniła szczegóły nowego boxu

Perkusista Metalliki na tę okazję przywdział gustowny, różowy turban, a jego żona, która jest modelką, założyła błękitne sari. Ich kreację możecie podziwiać poniżej za sprawą Jessiki Miller, która na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie z imprezy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

First Indian Wedding! #baraat #nevertakingthisoff #jaswannamarryyou

Post udostępniony przez Jessica Miller (@jessicamillerofficial)

Metallica tymczasem niedawno wyruszyła w kolejną część trasy koncertowej, promującej wydany w 2016 roku album „Hardwired… To Self-Destruct”. Grupa wciąż zaskakuje na koncertach, wykonując przeróbki znanych utworów, a także sięga po rzadziej grane utwory z własnego repertuaru, w tym „No Leaf Clover”, który zabrzmiał w Minneapolis.

W tym roku wypada 30. rocznica wydania albumu „… And Justice For All” zespołu Metallica. Dla jednych jest to szczytowe osiągnięcie tego kalifornijskiego zespołu. Innym nie podoba się produkcja płyty niemal całkowicie tłumiąca partie basu. Tak czy inaczej jest to jedna z najważniejszych płyt w historii metalu, która doczeka się specjalnej reedycji. Właśnie poznaliśmy jej szczegóły!

Zremasterowane wydanie czwartego studyjnego krążka zespołu ukaże się na rynku 2 listopada. Całość będzie dostępna w różnych wariantach: 1 CD, 3 CD (expanded edition), 2LP i na kasecie. Najciekawiej jednak zapowiada się – rzecz jasna – wypasiony box, na którego składa się: 11 CD, 6 winyli, 4 DVD oraz różnego rodzaju pamiątki, w tym 120-stronicową książkę z wcześniej niepublikowanymi zdjęciami autorstwa fotografa Rossa Halfina.

rf | fot. creepin Death

KOMENTARZE

Przeczytaj także