Lars Ulrich wskazał ulubiony teledysk Metalliki. Dość zaskakujący wybór

/ 7 czerwca, 2020

W wywiadzie dla „Kerrang!” poruszono temat teledysków Metalliki. Grupa ma na koncie wiele klipów, które przeszły do historii, jak „One”, „Enter Sandman” czy „The Unforgiven”. Jednak Lars Ulrich jest najbardziej dumny z innego. Perkusista wskazał nakręcony w 2000 roku klip do utworu „I Disappear”, który promował film „Mission: Impossible 2”:

Nakręciliśmy go w Monument Valley w Utah na szczycie tych formacji skalnych. To było szaleństwo. Klipy do „Turn The Page” i „Whiskey In The Jar” nakręcone przez Jonasa Akerlunda były ostre, co mi się też podoba, a teledyski do „The Unforgiven” są bardzo artystyczne, ale myślę, że najlepiej wspominam „I Disappear”.

%%REKLAMA%%

Poniżej przypominamy klip do „I Disappear”.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także