„Legion samobójców”. Zobacz nieznaną scenę z Jokerem w roli głównej! [WIDEO]

/ 18 stycznia, 2021

David Ayer, twórca filmu „Legion samobójców”, zaskoczył swoich fanów w mediach społecznościowych nieznanym fragmentem filmu.


Już od wielu miesięcy David Ayer przekonuje w swoich mediach społecznościowych, że film „Legion samobójców” mógł i na pewnym etapie produkcji wyglądał zupełnie inaczej. Publikuje nieznane zdjęcia, a także fragmenty nagrań, które ostatecznie do filmu nie trafiły.

Teraz w sieci udostępnił krótką scenę z Jokerem (Jared Leto) w roli głównej. Scena nigdy nie pojawiła się w filmie, choć – jak donoszą co uważniejsi fani – jej elementy były zauważalne jeszcze w zwiastunie „Legionu samobójców”. Poniżej wspomniane wideo:

Choć „Legion samobójców” otrzymał nawet Oscara (Najlepsza charakteryzacja i fryzury), film okazał się sporym zawodem i zebrał umiarkowane recenzje krytyków. Choć na całym świecie produkcja sporo zarobiła, ogólnie nie spełniła pokładanej w niej nadziei. Film, w którym zagrali Will Smith, Margot Robbie czy wspomniany już Jared Leto, miał swoją premierę w lipcu 2016 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także