Liam Gallagher obraził Freddiego Mercury'ego. Teraz się tłumaczy

/ 27 czerwca, 2018

Liam Gallagher co jakiś czas robi wokół siebie zamieszanie, pisząc prowokacyjne teksty na swoim Twitterze. Zwykle skierowane są one pod adresem jego brata, Noela, ale tym razem użył obraźliwych słów, wypowiadając się o Freddiem Mercurym, nieżyjącym wokaliście Queen.

Noel Gallagher dołączył do składu Open'er Festival

Zaczęło się niewinnie. Jeden z fanów chciał wyrazić swoje uwielbienie do Gallaghera, porównując go do Freddiego Mercury’ego. Ten jednak odpisał:

Jebać go, durna cipa.

Ten krótki Tweet wywołał burzę wśród jego fanów. Liam Gallagher zareagował więc na krytykę. Czy przeprosił za swój komentarz? Niby tak, ale nie do końca.

Oto co napisał:

Dzisiaj dowiedziałem się, że sięgnąłem kolejnego dna po moim kolejnym, haniebnym wybryku. Jest mi baaaaardzo przykro, jeśli kogoś uraziłem. Dzień ma 24 godziny, więc macie czas się z tym pogodzić.

Nie rozumiem, dlaczego ludzie czują się urażeni słowem „cipa”. Ja codziennie jestem nazywany seksowną cipą i nie płaczę z tego powodu, jak wy.

Film biograficzny o Queen już wkrótce w kinach

Dobiegają końca prace nad filmem „Bohemian Rhapsody”, opowiadającym o grupie Queen i jej wokaliście Freddiem Mercurym.

Przypomnijmy, że główną rolę – Freddiego Mercury'ego – zagra Rami Malek. Jeśli chodzi pozostałych członków Queen, sprawa wygląda następująco: Ben Hardy („X-Men: Apocalypse”) zagra Rogera Taylora, Gwilym Lee (znany z brytyjskich teatrów i telewizji) pojawi się jako Brian May, natomiast Joe Mazzello („The Social Network”) wcieli się w Johna Deacona. Za scenariusz odpowiada z kolei Anthony McCarten („Teoria wszystkiego”), muzycznymi producentami będą Brian May oraz perkusista Roger Taylor.

rf | fot. Stefan Brending / Lizenz

KOMENTARZE

Przeczytaj także