Lil Pump i Charlie Sheen uzależnieni od narkotyków [WIDEO]

/ 6 lipca, 2018

Lil Pump opublikował właśnie nowy utwór zatytułowany „Drug Addict”. Jako gość specjalny w teledysku przygotowanym na potrzeby utworu pojawił się Charlie Sheen. Aktor zyskał największą popularność dzięki serialowi „Dwóch i pół”, podczas którego tworzenia przylepiono do niego kilka łatek – między innymi imprezowicza ze skłonnością do używek.

Dave Grohl (Foo Fighters) rapuje jak Lil Pump

Choć Sheen wiele sobie z tego nie robił, ostatecznie jego przygoda z serialem zakończyła się 8. sezonie, gdy zastąpił go Ashton Kutcher. Aktor później grał jeszcze w serialu „Jeden gniewny Charlie”, a także w kilku filmach – między innymi „Maczeta zabija”.

Teraz natomiast gościnnie udzielił się na planie wspomnianego teledysku:

 

Utwór opowiada o uzależnieniu od narkotyków, czyli o tematyce dla Sheena bardzo bliskiej, natomiast akcja teledysku toczy się w szpitalu.

Lil Pump na raperskiej scenie występuje od 2016 roku, natomiast jego największym przebojem jest „Gucci Gang”. Ma na swoim koncie zaledwie jeden studyjny album, czyli opublikowany w ubiegłym roku „Lil Pump”. Powyższy utwór to zapowiedź kolejnego wydawnictwa amerykańskiego rapera.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także