Lipcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

/ 28 czerwca, 2018

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Już 4 lipca, przy okazji kolejnej już edycji Open’er Festivalu, zagra w Polsce formacja Arctic Monkeys, która niedawno opublikowała album „Tranquility Base Hotel & Casino”. Chociażby z tych dwóch powodów to doskonały moment, żeby przyjrzeć się historii i twórczości tego brytyjskiego zespołu, który od dłuższego już czasu znajduje się w ścisłej czołówce światowego rocka. Taka decyzja redakcji zaowocowała 10-stronicową wkładką, której bohaterem została grupa z Sheffield – Arctic Monkeys.

Lipcowy „Teraz Rock” będzie stał pod znakiem ciekawych wywiadów – na nasze pytania odpowiedział bowiem Kazik Staszewski, który zapowiedział niedawno album przygotowany wspólnie z Januszem Zdunkiem; z polskiego podwórka przepytaliśmy również Jana Borysewicza z Lady Pank i powracającą na scenę Kasię Kowalską. Do tego dochodzą przedstawiciele takich zagranicznych formacji jak YesGodsmack, Powerwolf czy The Sea Within.

Redakcja pisma z ogromnym smutkiem przyjęła informację o śmierci Roberta Brylewskiego i zdecydowała się poświęcić kilka stron lipcowego „Teraz Rocka” na wspomnienie tego nietuzinkowego, niezwykle ważnego dla polskiego rocka muzyka. Obszerny tekst przygotował Bartek Koziczyński. W rubryce „You Really Got Me” swoimi wrażeniami słuchacza dzieli się Roman Kostrzewski, frontman Kata. Wśród artykułów ponadto o MotörheadJudas PriestKreatorzeHollywood VampiresPearl Jam czy Florence + The Machine.

Rozkręciły się już koncerty, dlatego w nowym numerze miesięcznika sporo relacji. Nasi ludzie pojawili się i opisali występy takich wykonawców jak: Marilyn MansonCamelYesKing CrimsonAndrew W.K.Steve Hogarth oraz Father John Misty. Ponadto nie zabraknie wiadomości ze świata rocka i recenzji wszystkich najważniejszych wydawnictw, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także