Listopadowy „Teraz Rock”: Coma, Robert Plant, Hey, The Killers…

/ 25 października, 2017

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Wkładkę poświęciliśmy słynnej polskiej formacji Coma, która kilka dni temu opublikowała nowy album zatytułowany „Metal Ballads Vol. 1”. Nasi redaktorzy zrecenzowali wszystkie wydawnictwa łódzkiego zespołu, a także przyjrzeli się bogatej historii formacji dowodzonej przez Piotra Roguckiego.

Nowy numer naszego miesięcznika to przede wszystkim wywiady, które przeprowadziliśmy z przeróżnymi rockowymi wykonawcami. W związku z 25-leciem Heya, jego nowym, jubileuszowym albumem, trasą koncertową i zapowiedzianą przerwą w działalności na nasze pytania odpowiada Katarzyna Nosowska, a także Marcin Żabiełowicz Jacek Chrzanowski. Ponadto obok Zenka czy Petera Hammilla, znajdziecie rozmowy z muzykami z zespołów Hollywood Undead, niXesUlverTriggerfinger, a także Trupa Trupa czy Pogodno.

Co jednak ciekawe, na okładce nowego numeru nie znalazł się żaden z wymienionych wykonawców, ponieważ to zaszczytne miejsce w listopadzie przypadło formacji The Killers, której poświęciliśmy obszerny artykuł. Ponadto napisaliśmy autorskie teksty poświęcone Robertowi PlantowiBruce’owi Dickinsonowi czy zespołowi Pearl Jam. W stałych rubrykach zalazło się natomiast miejsce dla legendarnych grup – Queenu i Deep Purple, napisaliśmy także o Linkin Park.

Na koniec warto wspomnieć o relacjach z najważniejszych koncertów, na których znaleźli się nasi wysłannicy. W listopadzie opisaliśmy między innymi występy takich grup jak Papa RoachThe Rolling Stones, Me And That Man oraz Arch Enemy, Bartek Koziczyńśki natomiast zrelacjonował tegoroczny Luxfest.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także