Asking Alexandria publikuje utwór i zdradza kolejne szczegóły nowej płyty [AUDIO]

/ 25 października, 2017

Nowa płyta Asking Alexandria opublikowana zostanie 15 grudnia tego roku nakładem Sumerian. Wydawnictwo zatytułowane po prostu „Asking Alexandria” wyprodukował Matt Good, natomiast miksem zajął się Taylor Larson. Przypomnijmy, że na płycie usłyszymy powracającego do formacji wokalistę Danny'ego Worsnopa

Marilyn Manson wyrzucił ze składu swojego basistę

Płytę kilka tygodni temu zapowiedział utwór „Into The Fire”, teraz natomiast zespół upublicznił kolejny singiel – „Where Did It Go?”:

Na płycie znajdzie się w sumie dwanaście premierowych kompozycji, trzynastą będzie natomiast radiowa wersja znanego nam już „Into The Fire”:

 1. Alone In A Room
 2. Into The Fire
 3. Hopelessly Hopeful
 4. Where Did It Go?
 5. Rise Up
 6. When The Lights Come On
 7. Under Denver
 8. Vultures
 9. Eve
 10. I Am One
 11. Empire (feat. Bingx)
 12. Room 138
 13. Into The Fire (radio edit)

W drugiej połowie czerwca tego roku zespół Asking Alexandria poinformował, że zakończył prace nad wspomnianą płytą. Wówczas szczególnie podekscytowany nagraniami był wspomniany Worsnop, który wrócił do zespołu. Pisał wówczas tak:

Nigdy nie pomyślałem, że będę mieć tak dużo przyjemności z pisania albumu, który tworzyłem we współpracy z innymi ludźmi, nigdy nie pomyślałem, że znów stworzę album. Jest już ukończony, jest poza moją strefą komfortu, poza standardami, poza tym światem.

Po czym dodał:                                                  

To jest coś zupełnie nowego i unikatowego, nie mogę się doczekać aż świat to usłyszy. Ten album sprawia, że jestem dumny, zawstydzony, podbudowany i pewny. Witajcie w nowej erze i powitajcie jej nowe brzmienie. Jestem pewny, że za dwa lata będzie ono zrujnowane przez zbyt wielu artystów.

Dyskografię Asking Alexandria zamyka opublikowany w 2016 roku album „The Black”, który z zespołem nagrał wokalista Denis Stoff.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także