Metallica pierwszy raz wykonała na żywo „Spit Out the Bone” [WIDEO]

/ 25 października, 2017

Na ten moment wielu fanów Metalliki czekało. Wczoraj, podczas koncertu w O2 Arenie w Londynie, w setliście zadebiutował utwór „Spit Out the Bone”, który zamyka ostatni studyjny album grupy, „Hardwired… To Self-Destruct”. 

Marilyn Manson wyrzucił ze składu swojego basistę

Do wczoraj, w ramach „WorldWired Tour”, James Hetfield i spółka wykonali 8 z 12 kompozycji, które znalazły się na dziesiątym studyjnym krążku. Wczoraj do tej listy dołączyła kolejna, przez wielu najbardziej oczekiwana, czyli „Spit Out the Bone”. Metallica zagrała ten utwór podczas bisów, obok „Nothing Else Matters” i „Enter Sandman”. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się on na żywo:

Master-remaster

Reedycja „Master Of Puppets” trafi do sklepów już 10 listopada tego roku. Jest to kolejna specjalna edycja po wzbogaconych bonusami reedycjach płyt „Kill ‘Em All” i „Ride The Lightning” z ubiegłego roku.

Podstawowa wersja będzie zawierała jedną płytę CD lub winylową z pieczołowicie zremasterowaną wersją albumu. Ciekawiej zapowiadają się jednak wersje rozszerzone, dostępne w formie trzech płyt CD lub całego boksu. Wersja trzypłytowa, oprócz podstawowego albumu zawierać będzie także surowe miksy, wersje demo, wywiad oraz nagrania koncertowe.

Najciekawiej zapowiada się box, który dodatkowo zawierać będzie mnóstwo niepublikowanych wcześniej nagrań demo, koncertowych, 108-stronicową książkę z niepublikowanymi zdjęciami. W sumie złoży się na niego 10 płyt CD, 3 winylowe, 2 płyty DVD, litografie, a także kaseta magnetofonowa z ostatnim koncertem Cliffa Burtona, zarejestrowanym w Sztokholmie, 26 września 1986 roku.

Pod tym adresem możecie poznać szczegółową tracklistę wszystkich wersji.

Zespół zapowiedział już, że zabiera się za przygotowanie wersji deluxe dwóch kolejnych płyt: „… And Justice For All” (1988) i „Metallica” (1991).

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także