Listopadowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [KUP ON-LINE]

/ 26 października, 2020


Już w środę do sprzedaży trafi listopadowy „Teraz Rock”, w którym sporo o takich wykonawcach jak Marilyn Manson, Joe Bonamassa, Alter Bridge, Eddie Van Halen czy John Lennon.


W listopadowym „Teraz Rocku” 14-stronicową wkładkę poświęciliśmy Marilynowi Mansonowi, który niedawno opublikował nowe wydawnictwo zatytułowane „We Are Chaos”. Redakcja uznała, że to doskonały moment, żeby przyjrzeć się twórczości działającego na rynku muzycznym od 1989 roku artyście. Poza jedenastoma studyjnymi wydawnictwami Manson wiódł i nadal wiedzie niezwykle ciekawe życie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

W nowym numerze znalazła się ponadto kontynuacja cyklu „Teraz Historia”, w którym nasi redaktorzy przypominają historię rocka – skupiając się na najważniejszych twórcach i wydawnictwach.


Choć listopadowy „Teraz Rock” w kioskach pojawi się w środę, 28 października, już teraz można zamówić go w naszym e-sklepie.

LISTOPADOWY „TERAZ ROCK” [KUP TERAZ]


Nowy numer naszego miesięcznika przyniesie – jak to zwykle – wiele fascynujących wywiadów. Przepytaliśmy takich artystów jak Joe Bonamassa, Grabaż, Jakko M. Jakszyk, Daria Zawiałow, a także przedstawicieli wielu znakomitych zespołów – Alter Bridge, Uriah Heep, Lunatic Soul czy Skubas.

Wśród artykułów nie zabraknie tych poświęconych muzykom, którzy zmarli w ostatnim czasie – Eddiemu Van Halenowi i Pawłowi „Kelnerowi” Rozwadowskiemu. Poza tym teksty o Johnnie Lennonie (to bohater naszej okładki) i zespołach Motörhead  oraz The Rolling Stones.

KOMENTARZE

Przeczytaj także