Mystic Festival 2021 odbędzie się niezależnie od okoliczności? Organizator wydał oświadczenie

/ 27 października, 2020


Organizatorzy Mystic Festival 2021 zapewniają, że niezależnie od okoliczności, czerwcowa impreza dojdzie do skutku. Co napisali w oświadczeniu?


W przyszłym roku na Mystic Festival zagrają Judas Priest, Mercyful Fate, Gojira, Killing Joke czy Katatonia. Organizatorzy ogłaszają nowych wykonawców od dłuższego czasu, a kolejnych dodadzą jeszcze w tym tygodniu.

Mimo ambitnych planów, wiele osób obawia się, że impreza – podobnie jak wiele innych – nie dojdzie do skutku z powodu pandemii koronawirusa. Organizatorzy Mystic Festivalu zapewniają jednak, że impreza się odbędzie:

My też, jak wszyscy, mamy już dość tego przeklętego roku, pandemii i lockdownu – ale z tym większą determinacją przygotowujemy Mystic Festival 2021. Odbędzie się na pewno, nawet jeśli do czerwca przyszłego roku utrzymany zostanie obecnie obowiązujący reżim sanitarny.

– napisano. Skąd ta pewnośc?

Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji i wiemy, że przed nami ciężkie tygodnie i miesiące, ale wiemy, że kiedyś będzie lepiej. Mamy nadzieję, że wiosną pandemia ustąpi i wszyscy będziemy mogli zaspokoić głód koncertów, spotkać się z przyjaciółmi, cieszyć muzyką. Ale przygotowujemy się też na najgorszy scenariusz, nie damy się zaskoczyć. Ogromny teren Stoczni Gdańskiej pozwoli nam zbudować pięć scen, w tym cztery plenerowe, z możliwością utrzymania społecznego dystansu. Mamy do dyspozycji aż cztery hektary powierzchni, czyli 40 tysięcy metrów kwadratowych.

Mystic Festival 2021 odbędzie się na terenie Stoczni Gdańsk w dniach 2-4 czerwca.

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:

  • Pula nr 3 – 479 zł – do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
  • Pula nr 4 – 499 zł – do wyczerpania limitowanej puli
  • Pula nr 5 – 519 zł – do wyczerpania

Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku.

Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade’u na stronie Mystic Festival.

KOMENTARZE

Przeczytaj także