Louder Fest. Metalowy koncert w czasach pandemii [DATA, LINE-UP]

/ 23 lutego, 2021

Już w marcu odbędzie się Louder Fest, który jest wydarzeniem dla wszystkich, którym w czasie pandemii COVID-19 brakuje koncertwych emocji.

Jesteś fanem rocka/metalu? Uwielbiasz emocje związane z występem swojej ulubionej kapeli? Walczysz pod sceną o gadżety, które lecą w stronę publiczności? Cierpisz na chroniczny brak koncertów spowodowany wirusem COVID-19? Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałeś „Tak”, to trafiłeś idealnie. Już 20 marca zagra dla Ciebie pięć zacnych metalowych kapel.

Vader, Black River, Virgin Snatch, Materia oraz Insidius. To właśnie te zespoły pojawią się na jednej scenie, żeby wystąpić w ramach wydarzenia Louder Fest. Festiwalu, który będzie transmitowany w całości na żywo, ze względu na pandemię zorganizowany w trybie online i bez udziału publiczności.

Udział w koncercie będzie możliwy tylko po zakupie biletu. Za niewielką kwotę masz okazję zobaczyć i usłyszeć pięciu reprezentantów ciężkiego grania na jednej scenie. Zarezerwuj sobie, więc sobotę 20 marca, by spędzić ten czas w doborowym towarzystwie muzycznym.

Bilety w cenach 25 – 100 PLN możesz kupić pod linkiem opublikowanym w wydarzeniu Louder Fest na Facebooku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także