Louis C.K. ogłosił dodatkowy występ w Warszawie [DATA, BILETY]

/ 15 lipca, 2019

Louis C.K. to jeden z najsłynniejszych komików świata. Jego stand upy przyciągają tłumy i cieszą się wielkim uznaniem. Louis C.K. jest także reżyserem, scenarzystą i aktorem. Jego serial „Louie” doczekał się kilku sezonów.

W tym tygodniu Louis C.K. po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Dwa występy w Warszawie i Krakowie wyprzedały się natychmiast, ale jeśli ktoś jeszcze nie kupił biletu, jest dla niego dobra wiadomość. Louis C.K. da w Warszawie dodatkowy występ. Odbędzie się on tego samego dnia, co pierwszy występ, 17 lipca, o godzinie 21.30. Bilety są już w sprzedaży.

Zapowiadana trasa Louisa C.K. to jego powrót na scenę po kontrowersjach, które wypłynęły z udziałem komika. W listopadzie 2017 roku, na dzień przed uroczystą premierą filmu „I Love You, Daddy” w reżyserii Louisa C.K. do mediów trafiły doniesienia o nieobyczajnym zachowaniu komika wobec koleżanek po fachu. Premierę filmu odwołano, a Louis C.K. przyznał się do stawianych mu zarzutów i wycofał z życia publicznego.

Urodzony w 1967 roku Louis C.K. funkcjonuje od lat 80., jako komik. Był współtwórcą takich programów rozrywkowych, jak „Late Night With Conan O’Brien” i „Saturday Night Live”, na koncie ma też programy stand up oraz seriale „Lucky Louie” i „Louie”.

%%REKLAMA%%

Produkuje też filmy oraz występuje jako aktor, między innymi w „Było sobie kłamstwoRicky’ego Gervaisa i „Blue JasmineWoody’ego Allena.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także