Max Cavalera zapowiada nowy album swojej super grupy

/ 15 lipca, 2019

Max Cavalera wciąż promuje wydany w zeszłym roku album „RitualSoulfly. Niedawno gościliśmy go w ramach Mystic Festival, a jeszcze przed końcem lipca ujrzymy go ponownie i to na trzech koncertach. Soulfly zagra 28 lipca w stołecznej Proximie, a 29 lipca w poznańskim klubie U Bazyla. Formacja wzmocniła również skład odbywającego się 30 lipca wrocławskiego wROCKfest.pl.

Zobacz szczegóły lipcowych koncertów Soulfly w Polsce

Max Cavalera myślami wybiega już w 2020 rok i być może powróci wówczas z nowym albumem super grupy Killer Be Killed. W rozmowie dla „Lee Bros Meats” powiedział:

Wciąż mam Killer Be Killed, z którym zamierzam powrócić w przyszłym roku. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ukaże się nowy album Killer Be Killed. Bardzo lubię ten projekt. Myślę, że nagramy nową płytę. Rozmawiałem z chłopakami. Pierwsza płyta była bardzo dobra, ale wymagała więcej promocji. Powinno dowiedzieć się o niej więcej osób. Mam nadzieję, że z nową płytą dotrzemy do większej liczby osób.

%%REKLAMA%%

W skład Killer Be Killed, oprócz Maxa Cavalery, wchodzą Greg Puciato (eks-Dillinger Escape Plan, The Black Queen), Troy Sanders (Mastodon) i Ben Koller (Converge). Jedyny album grupy, zatytułowany po prostu „Killer Be Killed” ukazał się w 2014 roku. Grupa została nominowana w kategorii „najlepszy zespół koncertowy” do nagród Metal Hammer Golden Gods w 2015 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także