Lutowy „Teraz Rock” już w sprzedaży!

/ 25 stycznia, 2017

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Przede wszystkim o legendarnym zespole Emerson, Lake & Palmer. Ponieważ niedawno zmarł drugi filar słynnej formacji, czyli Greg Lake, nie mogliśmy przejść obok tego wydarzenia obojętnie. Między innymi z tego powodu tej niezapomnianej legendzie rocka progresywnego poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę w lutowym „Teraz Rocku”.

Kolejnym ważnym tematem lutowego wydania naszego miesięcznika jest retro rock. Przygotowaliśmy zestawienie „25 wojowników retro rocka”, w którym sporo miejsca poświęciliśmy chociażby Jackowi White’owi. Skąd pomysł na takie zestawienie? Zapoznajcie się z fragmentem artykułu, który pojawił się w numerze:

Fascynujące zjawisko, nazwane retro rockiem, stało się bardzo popularne, także w Polsce, o czym najlepiej świadczy frekwencja na koncertach przedstawicieli tego nurtu. „Teraz Rock” na bieżąco śledzi ich dokonania, przygląda się też poczynaniom rodzimej czołówki, jeśli chodzi o ten styl (dowodem artykuły dotyczące m.in. Kim Nowak czy Katedry). Tym razem jednak proponujemy zestawienie 25 najważniejszych – naszym zdaniem – retrorockowych wykonawców zagranicznych.

Co jeszcze? Podsumowaliśmy Wasze głosy, które oddaliście w plebiscycie „Teraz Najlepsi 2016”. W artykułach napisaliśmy chociażby o MetalliceLuxtorpedzieNine Inch Nails czy Sepulturze. Jeśli natomiast chodzi o wywiady, to na nasze pytania odpowiedzieli muzycy z takich formacji jak Status QuoPüdelsiZacierImmolation czy Thunderwar.

Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawił się już w kioskach, a także w naszym sklepie internetowym. Jest dostępny również w wersji elektronicznej

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także