Łydka Grubasa zapowiedziała koncert w internecie [DATA]

/ 17 marca, 2020

Jako że wszystkie imprezy masowe zostały odwołane, zespoły szukają alternatywnych rozwiązań, jak zaprezentować się publiczności. Internetowe sesje zapowiedzieli już liczni zagraniczni artyści, w tym Neil Young, a do tego grona dołączyła także Łydka Grubasa.

Zespół zapowiedział występ w sobotę, 21 marca o godzinie 19.30. Łydka grubasa pisze:

Dokręcamy technikę, mamy super salę – dźwięk i światło zrobią zawodowcy a ekipa od obrazu pierdyknie symfonię na 7 kamer. Kombinujemy też, żeby wprowadzić jakiś element interakcji, który będzie specjalnie dla Was! Chcemy naprawdę wbić gwoździa po dekiel, mamy nadzieję że wszystko wypali…

Koncert będzie do obejrzenia na oficjalnym kanale Łydki Grubasa na YouTube. Więcej informacji poniżej.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf | fot. Facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także