Majowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 26 kwietnia, 2023

Do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił majowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Majowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 26 kwietnia znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

MAJOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w maju?

Obszerną 14-stronicową wkładkę majowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy zespołowi Gogol Bordello. Nowojorska formacja funkcjonuje z sukcesami od 1999 roku, wydając w tym czasie kilkanaście albumów studyjnych i kompilacji. Redakcja uznała, że wkładka o amerykańskiej formacji będzie odpowiednim wyborem również dlatego, że ta już w czerwcu przyjedzie do Polski, żeby zagrać aż trzy klubowe koncerty.

Na okładce majowego „Teraz Rocka” – co chyba nie powinno nikogo dziwić – znalazła się Metalliki. Legenda metalu wydała niedawno nowy album. Recenzję „72 Seasons” znajdziecie oczywiście na łamach pisma, podobnie jak artykuł poświęcony Amerykanom. Skoro o artykułach mowa, te poświęciliśmy ponadto Armii, Michaelowi Hutchence’owi czy Led Zeppelin. Nie zabrakło również – zgodnie z tradycją – miejsca dla „Historii Rocka”. Tym razem prześwietliliśmy rok 1994.

Nie zapominajmy o wywiadach, których znajdziecie w nowym numerze całkiem sporo. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele między innymi takich zespołów jak Depeche Mode, Gojira, Mudhoney, Dieth czy Brutus. Przepytaliśmy ponadto Paula Gilberta oraz Piotra Brzychcego i Wojtka Cugowskiego z zespołu Kruk.

Jeśli chodzi o relacje z koncertów, to nasi ludzie obejrzeli, wysłuchali i opisali występy następujących zespołów: Epica (+Apocalyptica), Avatar, Brutus, Saxon, Myslovitz, Left To Die i wielu innych. W numerze również relacja z przedstawienia Depesze oraz imprezy Był Kiedyś Jarocin.

KOMENTARZE

Przeczytaj także