Travis Barker (Blink-182) reklamuje gruszkę do lewatywy. Rozbrajająca reklama [WIDEO]

/ 26 kwietnia, 2023


Perkusista Blink-182 wystąpił w dość osobliwej reklamie. Travis Barker sprzedaje specjalną gruszkę do lewatywy.


Zespoły rockowe ciągle poszerzają swój asortyment. Dziś sprzedaż koszulek czy czapeczek nie wystarczy. Mieliśmy już cygara Metalliki, prezerwatywy Iron Maiden, a nawet dżem Dżemu. Jednak Blink-182 znowu przebił wszystkich.

Znany ze specyficznego poczucia humoru zespół sprzedaje kolekcjonerskie gruszki do lewatywy, nawiązując w ten sposób do albumu „Enema of the State” z 1999 roku. Perkusista Travis Barker, który występuje w reklamie, zapewnia:

Jaki jest mój sekret? Jak poślubiłem kobietę moich marzeń? Jak odniosłem taki sukces w muzyce? Wlewam wodę Liquid Death… w moją dupę.

Dalej reklama przedstawia zabawne wypowiedzi, nawiązując między innymi do filmów „Milczenie owiec” czy „Ludzka stonoga”.

Zestaw zawierający gruszkę i puszkę wody dostępny był na specjalnej stronie za 182 dolary, ale został już wyprzedany. W opisie mogliśmy przeczytać:

Enema of the State to kolekcjonerski zestaw dla dorosłych i nie powinien być stosowany jako prawdziwe urządzenie medyczne. Nie powinieneś umiejscawiać go w pobliżu swojego odbytu bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem. Również nie powinieneś go umiejscawiać w pobliżu odbytu twojego przyjaciela bez konsultacji z nim albo z jego lekarzem.

W 2022 roku Blink-182 zapowiedział powrót na scenę w oryginalnym składzie, z Tomem DeLonge’em, który opuścił grupę w 2015 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także