Małgorzata Ostrowska opublikowała utwór. To zapowiedź nowej płyty artystki!

/ 24 maja, 2024
fot. RockHouse

„Legenda” to pierwszy z singli zapowiadających długo oczekiwany, kolejny solowy albumu Małgorzaty Ostrowskiej.


Małgorzata Ostrowska, ikona polskiej sceny muzycznej, prezentuje nowy singiel pt. „Legenda”. Utwór trafił do streamingu, a w wersji z teledyskiem na YouTube.

Poniższy klip wyreżyserował Dawid Romański:

Przez ponad cztery dekady obecności na największych polskich scenach Małgorzata Ostrowska napisała własną legendę – opowieść o artystce zawsze odważnej, zawsze bezkompromisowej, zawsze intrygującej i inspirującej do wytyczania własnych dróg oraz namawiającej do nieoglądania się za siebie.

„Legenda” to dla mnie taka zabawa w powrót do źródeł. Trochę muzyczny – dlatego producentem piosenki i całej płyty został znany z zespołu Hey Paweł Krawczyk – ale głównie wizerunkowy. Pisząc tekst, chciałam żeby był pozytywny, optymistyczny. To w moich tekstach wcale nie jest takie oczywiste, ale w dobre, pozytywne rzeczy trzeba uwierzyć. Bo ‘warto czasem królem być’.

– mówi Małgorzata Ostrowska. I dodaje:

Piosenkę można było usłyszeć już na kilku koncertach – najpierw z lekką niepewnością, a potem z wielką przyjemnością obserwowałam ze sceny reakcje słuchaczy. Wierzę, że pokochają „Legendę” tak samo, jak ja.

KOMENTARZE

Przeczytaj także